MEDYA

Medya

Uzmanlardan Durum Değerlendirmesi 6 Eylül 2016 Salı Samsun Lojistik Merkezi için yürütülen çalışmalarda gelinen son durum 6 Eylül tarihinde North Point Hotel’de düzenlenen bir çalıştay ile paydaşlara aktarıldı.
Uzmanlardan Durum Değerlendirmesi
Lojistik ve Altyapı: Aynı Paranın İki Yüzü 17 Ağustos 2016 Çarşamba Samsun Lojistik Merkezi İçin Teknik Destek Projesi’nin kilit uzmanlarından ikisi Nicola Paradiso (KE2) ve İrfanErdim (KE3) iki günlük bir çalıştay düzenleyerek projenin kilit paydaşlarının temsilcilerine bilgi aktarımında bulundu.
Lojistik ve Altyapı: Aynı Paranın İki Yüzü
SLC’de Başlama Vuruşu 8 Ağustos 2016 Pazartesi Samsun Lojistik Merkezi için Teknik Destek Projesi’nin başlangıç toplantısı 8 Ağustos’ta Samsun OKA’da yapıldı.
SLC’de Başlama Vuruşu
Samsun Lojistik Merkezi Sektöre Hızlı Giriş Yaptı 1 Ağustos 2016 Pazartesi Dört ulaşım alt yapısının buluştuğu stratejik konumu, tarım ve sanayi potansiyeli, uluslararası ilişkiler ağına yakınlığı, enerji koridorları üzerinde olması gibi özellikleriyle Türkiye’nin lojistik alanındaki belirleyici kentlerinden biri olan Samsun, bu alandaki hedefine emin adımlarla yürüyor.
Samsun Lojistik Merkezi Sektöre Hızlı Giriş Yaptı
«   3   4   5