MEDYA

Medya

SLC’nin Münih Seferi 30 Mayıs 2017 Salı Samsun Lojistik Merkezi (SLC), 9-12 Mayıs tarihlerinde Almanya’nın Münih kentinde düzenlenen 16. Uluslararası Lojistik, IT ve Tedarik Zinciri Yönetimi Fuarı’nda yerini aldı.
SLC’nin Münih Seferi
Moskova Çıkarması 4 Mayıs 2017 Perşembe Samsun Lojistik Merkezi, Rusya’nın başkenti Moskova’da düzenlenen 22. Uluslar arası Taşımacılık, Lojistik Hizmetleri ve Teknolojileri Fuarı’nda uzmanlardan oluşan bir ekiple yerini aldı.
Moskova Çıkarması
SLC İçin Güç Birliği 26 Ocak 2017 Perşembe Samsun Lojistik Merkezi Projesi'nin İdari Komite Toplantısı Atakum Sanat Merkezi'nde gerçekleştirildi.
SLC İçin Güç Birliği
SLC İçin Pazarlama Stratejisi 15 Aralık 2016 Perşembe Pazar Araştırma (MR) Ekibi tarafından hazırlanan taslak pazar araştırması ve pazarlama stratejisi raporu 15 Aralık’ta düzenlenen bir çalıştayla katılımcılara sunuldu.
SLC İçin Pazarlama Stratejisi
Uzmanlardan Durum Değerlendirmesi 6 Eylül 2016 Salı Samsun Lojistik Merkezi için yürütülen çalışmalarda gelinen son durum 6 Eylül tarihinde North Point Hotel’de düzenlenen bir çalıştay ile paydaşlara aktarıldı.
Uzmanlardan Durum Değerlendirmesi