MEDYA

Haber / Duyuru

Başkan Şahin: “ Bu Tesis Samsun Tarihine Geçecek ” 26 Haziran 2018 Salı Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Avrupa Birliği Delegasyonu Lojistik Merkezden Sorumlu üyeleri ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı yetkililerini Samsun Lojistik Merkezi’nde ağırladı.
Başkan Şahin: “ Bu Tesis Samsun Tarihine Geçecek ”
Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Samsun Lojistik Merkezi’ni İnceledi. 4 Nisan 2018 Çarşamba “11. Kalkınma Planı Karadeniz Bölgesi İstişare Toplantısı” için Samsun’a gelen Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, şehirdeki son ziyaretini Samsun Lojistik Merkezine yaptı.
Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Samsun Lojistik Merkezi’ni İnceledi.
Samsun Lojistik Merkezi Hem Ülkemiz, Hem de Samsun İhracatına Katkı Sağlayacak 8 Aralık 2017 Cuma Samsun Valimiz Sayın Osman Kaymak, 08.12.2017 Cuma günü saat 09.30’da Tekkeköy ilçemizde bulunan Samsun Lojistik Merkezi’nin lansmanına katıldı.
Samsun Lojistik Merkezi Hem Ülkemiz, Hem de Samsun İhracatına Katkı Sağlayacak
Uluslararası Logitrans Transport Lojistik Fuarı Ziyaretçilerini Ağırlamaya Başladı. 15 Kasım 2017 Çarşamba Avrasya bölgesinin en büyük, Türkiye'nin tek taşımacılık ve lojistik fuarı olan Uluslararası logitrans Transport Lojistik fuarı bu yıl da sektör temsilcilerini buluşturdu. 15-17 Kasım tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde dünyanın farklı ülkelerinden katılımcı ve ziyaretçilerini ağırlamaya başlayan logitrans Transport Lojistik Fuarı'na olan ilginin, bir önceki yıla göre daha fazla olduğu gözlendi.
Uluslararası Logitrans Transport Lojistik Fuarı Ziyaretçilerini Ağırlamaya Başladı.
SLC'nin Rusça Tanıtım Filmi 14 Kasım 2017 Salı Samsun Lojistik Merkezi'nin Rusça tanıtım filmini izleyebilirsiniz.
SLC'nin Rusça Tanıtım Filmi